13.1 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  Budowlana Marka Roku

  Jak co roku, ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku przeprowadziło ogólnopolskie badanie ankietowe wśród 3000 firm wykonawczych, na podstawie którego zostanie ogłoszony Ranking Budowlana Marka Roku.

  Wśród kategorii znajdują się produkty z branży stolarki. Fachowcy spontanicznie (bez podania listy marek) wskazali marki używane w ciągu danego roku najczęściej oraz te, które według nich cechują się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Ocenione najwyżej są uhonorowane tytułami Złotej, Srebrnej i Brązowej Budowlanej Marki Roku oraz Wyróżnieniami w poszczególnych kategoriach. Marki, które od lat utrzymują wysoką pozycję na rynku i cieszą się wieloletnim uznaniem fachowców zostają uhonorowane tytułami Championów Roku.
  Zestawienie jest cenną wskazówką zarówno dla inwestorów planujących budowę lub remont, jak i dla właścicieli marek, którzy na podstawie badania mogą ocenić skuteczność działań marketingowych. Producenci materiałów budowlanych biorący udział w rankingu otrzymują raporty prezentujące aktualną klasyfikację opartą o roczny cykl używania produktów. Opracowania te obrazują jakość współpracy producentów z wykonawcami w danym roku. Ta współpraca przekłada się na pozycję marki na rynku, ponieważ aż 53% wykonawców poleca marki materiałów budowlanych nagrodzone tytułem Budowlanej Marki Roku, a ponad połowa Polaków z pewnością wybrałaby produkt oznaczony logo BMR.

  Ranking Budowlana Marka Roku 2020

  Ranking Budowlana Marka Roku w edycji 2020 zyskał nowe kategorie produktowe: generalny wykonawca przyjazny firmom budowlanym, narzędzia dekarsko-ciesielskie, odzież robocza, pokrycia dachowe bitumiczne. Wyniki zostaną oficjalnie ogłoszone podczas Gali, która odbędzie się 1 października 2020 r. w hotelu Windsor w Jachrance. Galę poprowadzi aktor Cezary Pazura.

  Pełna lista kategorii, regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty