-3.9 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023
Art. promocyjny

  Szkolenia dla nauczycieli zawodu monter stolarki budowlanej

  Związek POiD kontynuuje cykl szkoleń dla nauczycieli zawodu „monter stolarki budowlanej”. Do tej pory zrealizowane zostały już dwa spotkania w tym zakresie, a najbliższe odbędzie się w dniach 5-6 marca 2020 roku we Wrześni, w siedzibie firmy KRISPOL. Tematyka warsztatów to „Montaż bram i systemy automatyki”.

  Przygotowane i organizowane przez Związek POiD wraz z firmami członkowskimi szkolenia są ważnym elementem programu wsparcia dla szkół branżowych, które już prowadzą kształcenie w zawodzie „monter stolarki budowlanej” lub też planują rozpoczęcie edukacji w tej profesji. Cykl realizowany jest w ośrodkach szkoleniowych znajdujących się przy zakładach produkcyjnych firm zrzeszonych w POiD i obejmuje szeroko pojętą podstawę programową edukacji w zawodzie montera.

  Pierwsze ze spotkań dla nauczycieli miało miejsce w dniach 26-27 września 2019 roku w Jadwisinie obok Serocka, a jego uczestnicy mogli zapoznać się z „Podstawami wymagań w budownictwie”.
  Tematem kolejnego szkolenia (na zdjęciach), przygotowanego we współpracy z firmą FAKRO, w dniach 5-6 grudnia 2019 roku w Muszynie, był natomiast „Montaż okien pionowych i dachowych”. W ramach warsztatów nauczyciele pogłębili swoją wiedzę teoretyczną w zakresie prawidłowego montażu i wzięli także udział w zajęciach praktycznych.

  Z myślą o dalszym wsparciu merytorycznym dla nauczania zawodu „montera stolarki budowlanej” Związek POiD organizuje trzecie z cyklu spotkanie, tym razem w kooperacji z firmą KRISPOL. Odbędzie się ono w dniach 5-6 marca 2020 roku we Wrześni i poświęcone zostanie montażowi bram oraz systemom automatyki. Udział w warsztatach to doskonała okazja do zapoznania się z m.in. z rodzajami bram garażowych, ich konstrukcją, dostępną automatyką czy też prawidłowym wymiarowaniem. Część praktyczna obejmować będzie zaś techniki montażu.

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne, trzecie już szkolenie dla nauczycieli zawodu „monter stolarki budowlanej”, które odbędzie się w siedzibie firmy KRISPOL.
  Zgłoszenia można przesyłać na adres mailowy Związku POiD: admin@poid.eu

  Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w najnowszym szkoleniu dla nauczycieli zawodu „monter stolarki budowlanej”.

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty