12.8 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  EKO-OKNA – rozwój stolarki drewnianej

  W ofercie Eko-Okien, oprócz stolarki PVC i aluminiowej, znaleźć można również stolarkę drewnianą. Producent jest świeżo po inwestycjach w maszyny do produkcji okien i drzwi z drewna.

  – Decyzja o rozwoju stolarki drewnianej zapadła już kilka lat temu, stąd inwestycje w park maszynowy. Uruchomiliśmy kompletną linię do stolarki drewnianej, która została wyposażona w kompleksowe multi-centrum obróbcze Biesse Winline 16 do produkcji drewnianych okien i drzwi. Maszyna ta wyposażona jest m.in. w stół EPS, regulator ciśnienia, dmuchawę do docisku bez naprężania lub czujnik Safe Locker do celów kontrolnych. Warto zaznaczyć, że multi-centrum obróbcze Bisse Winline 16 wprowadziliśmy do produkcji jako pierwsi w Polsce. Wybór linii nie był przypadkowy. Jest to model sprawdzony już na zachodzie Europy, gwarantujący jakość i powtarzalność produktów. – komentuje Dominik Czerwiński, dyrektor ds. produkcji stolarki drewnianej Eko-Okna S.A.

  Firma oferuje wykonanie okien oraz drzwi drewnianych w trzech systemach: Naturo 68, Naturo 76 oraz Naturo 88. Istnieje także możliwość zastosowania nakładek aluminiowych.

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty