12.8 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  Okna dachowe na wymianę

  Planując remont dachu warto pomyśleć o poddaszu – o jego termomodernizacji i wymianie okien dachowych. Okna sprzed kilkudziesięciu lat już dawno nie spełniają parametrów termoizolacyjności, a także znacznie różnią się zastosowanymi rozwiązaniami technicznymi. Obecnie stosowane są na zdecydowanie wyższym poziomie oraz zwiększają energooszczędność, trwałość i bezpieczeństwo okien dachowych.

  Okna dachowe na wymianę

  ZALETY NOWYCH OKIEN

  Decydując się na wymianę okien dachowych na pewno my i nasz dom dużo zyskamy. Po pierwsze, obniżymy rachunki za ogrzewanie. Termoizolacyjna budowa okna, trzyszybowy pakiet, kołnierz uszczelniający w wersji Thermo czy też kołnierze izolacyjne wykorzystywane podczas montażu okna pozytywnie wpłyną na poprawę energooszczędności, nie tylko poddasza, ale całego budynku. Po drugie, zyskamy zdrowy klimat i dostęp do świeżego powietrza każdego dnia gdyż współczesne okna dachowe posiadają nawiewniki.

  Zaletą nowych okien jest zwiększone bezpieczeństwo zarówno użytkowe jak i antywłamaniowe. Opatentowany system wzmocnienia konstrukcji okna topSafe chroni przed łatwym wejściem do wnętrza pomieszczenia z zewnątrz. Dzięki temu możemy spać spokojnie wiedząc, że w naszym dachu mamy okna z zaawansowanymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa.

  Okna dachowe na wymianę

  Lepsze parametry szyby i odpowiednie ukształtowanie profili ram okna powodują, że do pomieszczenia napływa więcej naturalnego światła, a wg badań ma ono dobroczynny wpływ na nasze zdrowie, samopoczucie, a nawet poprawę koncentracji i zdolności uczenia się. Do okien możemy dobrać zarówno akcesoria wewnętrzne, chroniące przed ostrym światłem i dekorujące wnętrze, jak i zewnętrzne, chroniące przed nagrzewaniem, by jeszcze bardziej podnieść komfort przebywania na poddaszu.

  Okna dachowe na wymianę
  Okna dachowe na wymianę

  Okna dachowe FAKRO to idealne połączenie jakości, ergonomii i estetyki – każdy element jest dopracowany pod względem wzorniczym tworząc w całości atrakcyjny produkt. Trzy technologie wykończenia drewna pozwalają na zastosowanie okien w różnych pomieszczeniach, a możliwość doboru koloru zewnętrznego oblachowania do barwy pokrycia dachowego sprawia, że dom będzie wyglądał spójnie i efektownie. Natomiast okna tworzywowo-aluminiowe dostępne są w kolorze białym, bądź okleinie złoty dąb lub sosna i są dedykowane do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności, jak kuchnie czy łazienki.

  DOFINANSOWANIE INWESTYCJI

  Ogromnym ułatwieniem w podjęciu decyzji o remoncie domu jest szereg benefitów dofinansowujących inwestycje, które oferuje rząd. Kluczowym jest program Czyste Powietrze, w którym można skorzystać z dotacji, a także obowiązująca od 2019 roku ulga termomodernizacyjna. Wszystkie aktualne informacje na temat wsparcia można znaleźć na stronie internetowej www.fakro.pl w zakładce Czyste powietrze. Natomiast na podstronie www.fakro.pl/znajdz-fachowca znajduje się lista dekarzy i montażystów, którzy specjalizują się w wymianie okien dachowych a także adresy punktów sprzedaży.

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty