12.8 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  OKNOPLAST poszerza asortyment!

  Od listopada w portfolio marki OKNOPLAST znajdą się także bramy garażowe. To bardzo ważny krok i element długofalowej strategii firmy, która ma na celu dostarczanie klientom kompleksowych rozwiązań do domu.

  OKNOPLAST poszerza asortyment

  Brama Dekedo, którą będzie oferował OKNOPLAST, charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem. OKNOPLAST od 25 lat tworzy komfortową, bezpieczną i ciepłą przestrzeń dla swoich klientów w ich domach. Do tej pory w portfolio firmy można było znaleźć głównie okna, drzwi oraz rolety. Od listopada do oferty zostaną wprowadzone nowoczesne bramy segmentowe Dekedo.

  To przełomowy moment dla naszej firmy. W tym roku świętujemy 25-lecie Grupy OKNOPLAST i jestem niezmiernie dumny z tego, że udało nam się wykonać kolejny ważny krok w stronę oferowania klientom komplementarnych rozwiązań do domu. Od 25 lat tworzymy dla naszych klientów przestrzeń do bezpiecznego i komfortowego życia. Dziś poszerzamy nasz asortyment o bramy garażowe, które idealnie uzupełniają się z pozostałymi produktami marki, m.in. oknami czy drzwiami zewnętrznymi. Jest to element naszej długoterminowej strategii – mówi Mikołaj Placek, Prezes Zarządu Grupy OKNOPLAST.

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty