19.8 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024
Art. promocyjny

  Akademia Eksperta KRISPOL przeszkoliła już 600 ekspertów

  Uruchomiona na początku 2019 roku Akademia Eksperta KRISPOL przeszkoliła już ponad 600 ekspertów. Przedsiębiorstwo podkreśla, że na zadowolenie inwestora, który odwiedza sieć salonów KRISHOME lub Punkty Partnerskie znacznie wpływa wiedza Doradcy Techniczno-Handlowego, a także jakość świadczonych usług montażu.

  Zainaugurowana na początku 2019 roku Akademia Eksperta KRISPOL oferuje kompleksowe szkolenia dla partnerów biznesowych marki pod okiem Marcina Garbaciaka – managera ds. Szkoleń. Doradcy Handlowo-Techniczni są ważnym ogniwem w komunikacji na linii Inwestor-marka, od kompetencji tych ekspertów zależy bezpośrednie zadowolenie klienta z wyboru stolarki.
  – Cieszy nas, że projekt tak dynamicznie się rozwija. Nasi Partnerzy nie tylko widzą potrzebę przeszkolenia ekip montażowych, ale skupili się teraz na edukowaniu wszystkich osób pracujących w firmie. Zdobyte certyfikaty to realne poświadczenie poziomu wiedzy Doradców, sygnał dla Inwestora, że w punkcie sprzedaży pracują specjaliści, którzy pomogą w doborze odpowiedniego produktu – komentuje Marcin Garbaciak.

  Drugim ważnym filarem Akademii są szkolenia montażowe dla fachowców zajmujących się instalowaniem stolarki na budowie, prowadzone przez Roberta Szymfelda, eksperta od wielu lat związanego z marką KRISPOL.
  – Dobry montaż jest bardzo ważny. KRISPOL, jako partner ogólnopolskiej kampanii, uświadamia osobom budującym dom, że końcowe zadowolenie jest związane również z tym, czy dany produkt zostanie poprawnie zamontowany – podkreśla Szymfeld.
  Akademia Eksperta prowadzi szerokie działania edukacyjne także dla inwestorów. Na kanale KRISHOME na Youtubie, eksperci odpowiadają na najczęściej zadawane pytania. Cały cykl jest dostępny na kanale producenta. Uruchomiony został również program na żywo na Facebooku, Akademia zaprasza do studia ekspertów i porusza tematy związane z budową domu.

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty