12.8 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  Drutex na targach w Szwajcarii

  Drutex, wiodący producent stolarki okienno-drzwiowej w Europie, po raz pierwszy zaprezentował swoją ofertę na Swissbau – największych targach budowlanych w Szwajcarii. Targi odbyły się w Bazylei miedzy 14 a 18 stycznia 2020 roku i zgromadziły ponad 100 000 uczestników.

  Drutex jest obecny w Szwajcarii i sukcesywnie zwiększa udział tego rynku w sprzedaży eksportowej. – Rynek szwajcarski rośnie i staje się dla nas coraz bardziej istotny. Z naszą ofertą jesteśmy na nim obecni już od kilku lat, a rosnąca liczba realizowanych zamówień była dodatkową zachętą do debiutu na targach SWISSBAU. Dynamicznie rozwijamy eksport i sukcesywnie zwiększamy nasze zaangażowanie na rynkach zagranicznych – powiedział Marcin Kloska, dyrektor handlowy Drutex S.A.
  Na stoisku liczącym ponad 100 m2 Drutex zaprezentował flagowe produkty, takie jak okna i drzwi z PVC dostępne w systemach: Iglo 5, Iglo 5 Classic, Iglo Energy oraz okna drewniane – Softline. Poza standardową ofertą rolet zewnętrznych firma zaprezentowała także nowość: rolety ze skrzynka styropianową, których zastosowanie m. in. zwiększa izolację akustyczną i termiczną. Uczestnicy targów mogli zapoznać się również z inteligentnymi systemami sterowania, zabezpieczenia oraz zarządzania stolarką.

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty