13.1 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  Grupa producentów materiałów montażowych

  Grupa Producentów Materiałów Montażowych została utworzona w 2015 roku. Obecnie w jej skład wchodzą producenci materiałów przeznaczonych do montażu stolarki okiennej i drzwiowej, którzy są liderami w swoim segmencie rynku.

  Realizacje, przy których wykorzystano materiały montażowe oferowane przez firmy wchodzące w skład Grupy Producentow Materiałów Montażowych
  Realizacje, przy których wykorzystano materiały montażowe oferowane przez firmy wchodzące w skład Grupy Producentow Materiałów Montażowych

  Inicjatorem powstania GPMM była firma Knelsen Polska Sp. z o.o., zajmująca się projektowaniem i produkcją systemów konsol montażowych umożliwiających montaż stolarki w warstwie ocieplenia.
  Drugą z firm jest Partner Tapes Sp. z o.o. z Białegostoku – producent folii uszczelnieniowych o bardzo szerokim spektrum produktowym.
  Kolejna firma Dev-Eco to producent „ciepłych parapetów” ora z podwalin montażowych wykonywanych z polistyrenu ekstrudowanego XPS.
  Uzupełnieniem oferty GPMM są produkty renomowanych firm takich jak: Forest z Sanoka, specjalizująca się w produkcji fartuchów EPDM z klipsami montażowymi, przeznaczonych do uszczelnienia konstrukcji aluminiowych oraz progowych, Bostik – masy uszczelnieniowe oraz wysokiej jakości kleje hybrydowe, Fischer – systemy zamocowań, Pinta – niemiecki producent różnego rodzaju taśm rozprężnych oraz inni producenci specjalistycznych rozwiązań montażowych.
  Warto dodać, że wszystkie produkty proponowane przez GPMM są systematycznie udoskonalane oraz badane tak aby zapewnić jak najwyższą jakość dla odbiorcy.

  Grupa Producentów Materiałów Montażowych

  Szkolenia

  Podstawowym hasłem, jakie przyjęła Grupa, jest SPRZEDAŻ POPRZEZ EDUKACJĘ. Na terenie całej Polski organizowane są szkolenia, w których na przestrzeni ostatniego roku wzięło udział kilkaset osób związanych z montażem stolarki okiennej i drzwiowej. Szeroki asortyment, jakim dysponuje GPMM, pozwala jej klientom oraz inwestorom na uzyskanie pełnej pomocy merytorycznej – zarówno w fazie projektowania, jak i przy wykonywaniu profesjonalnego montażu stolarki.

  Sieć dystrubucji GMM

  Produkty proponowane przez GPMM są łatwo dostępne na terenie całego kraju dzięki dystrybutorom Grupy. Dystrybutorzy to drugie bardzo istotne ogniwo Grupy – to firmy o największym doświadczeniu i zaangażowaniu, profesjonalnie obsługujące coraz bardziej wymagających klientów, ustawicznie szkolące swoich pracowników, firmy, które gwarantują, że najwyższej jakości materiały zostaną dobrane i zastosowane w sposób profesjonalny. Lista wszystkich Dystrybutorów znajduje się na gpmm.eu/kontakt

  Współpraca

  GPMM wprowadza samodzielnie nowe lub ulepszone rozwiązania ułatwiające prace montażowe, jest również otwarta na współpracę z kolejnymi firmami zajmującymi się produkcją materiałów dedykowanych dla montażystów stolarki okiennej i drzwiowej, aby móc zaoferować swoim odbiorcom, jeszcze bogatszą i kompleksową gamę produktów.

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty