19.8 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024
Art. promocyjny

  ISO-CONNECT EPDM manszeta uszczelniająca

  Za pomocą ISO-CONNECT EPDM MANSZETY USZCZELNIAJĄCEJ zaoszczędzicie Państwo wiele czasu i pieniędzy przy montażu naściennym z kątownikami metalowymi!

  Ten innowacyjny obiektowy system taśmowych uszczelnień rozwinięty został specjalnie do zewnętrznych uszczelnień elementów okien i drzwi, które montowane są za pomocą kątowników metalowych przed warstwą nośną konstrukcji ściany.

  Ten elastomerowy system uszczelnień wyróżnia się w szczególności swoją wstępnie utworzoną formą manszety, która może być wyprodukowana z dokładnym spasowaniem do odpowiednich rozmiarów zewnętrznych okna. W porównaniu do powszechnych systemów uszczelnień, jak paski foliowe fartuchów, z pomocą łatwo układanej ISO-CONNECT EPDM MANSZETY USZCZELNIAJĄCEJ  będą Państwo do 6 x szybsi. Ta wartościowa oszczędność czasu pracy wpłynie bezpośrednio na Państwa zasoby pieniężne.

  ISO-CONNECT EPDM MANSZETA USZCZELNIAJĄCA

  Koniec ze skomplikowanymi metodami układania i nieszczelnymi miejscami!

  Z pomocą naszej zgodnej z normami DIN ISO-CONNECT EPDM MANSZETY USZCZELNIAJĄCEJ życie na budowie staje się wyraźnie łatwiejsze. Manszeta uszczelniająca składająca się z wysoce elastycznego EPDM produkowana jest indywidualnie na wymiar  i wyposażona jest opcjonalnie w klej butylowy lub odpowiedni element kederowy. Jest to prawdziwe ułatwienie w pracy montażystów, ponieważ profesjonalny montaż do elementów okien i drzwi oraz ustalanie do ściany przebiega bardzo szybko i prosto!

  Ten innowacyjny obiektowy system taśmowych uszczelnień oferowany jest w czterech wariantach wykonania A, B, C i D:

  ISO-CONNECT EPDM manszeta uszczelniająca

  ISO-CONNECT EPDM narożnik uszczelniający

  Jako alternatywa do manszety uszczelniającej oferujemy uformowane z EPDM narożniki uszczelniające do przeróżnych obszarów połączeniowych w budynkach. Mogą one być stosowane zarówno dla elementów montowanych przed konstrukcją ściany, jak również w dolnych obszarach połączeniowych, elementach przyziemnych i drzwiach balkonowych oraz konstrukcjach tarasowych. Grubości materiału oraz właściwości odpowiadają ISO-CONNECT EPDM MANSZECIE USZCZELNIAJĄCEJ.

  Więcej na:
  www.iso-chemie.eu/pl

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty