12.8 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  Monteriada 2023 na targach BUDMA

  Jak zamontować nowoczesne produkty budowlane? Pokazy montażu najnowszych modeli okien, drzwi, bram garażowych i osłon okiennych będzie można obejrzeć na żywo podczas najbliższej MONTERIADY 2023 na targach BUDMA w Poznaniu. Organizowane przez Związek POiD wydarzenie to prawdziwa gratka dla inwestorów szukających najlepszych rozwiązań do swojego domu, monterów i przedstawicieli branży stolarki budowlanej.

  Przełom stycznia i lutego 2023 roku w Poznaniu zapowiada się niezwykle gorąco. To właśnie wtedy, w dniach od 31. stycznia do 3 lutego odbędzie się kolejna edycja targów BUDMA – największych targów budowlanych w Europie Środkowo-Wschodniej. Cztery budowlane dni będą wypełnione nowościami produktowymi i premierami rynkowymi. Podczas BUDMY nie zabraknie również najnowszej odsłony MONTERIADY.

  Pokaz montażu na żywo

  Do tej pory Związek POiD wraz z Partnerami z sukcesem zorganizował już 5 edycji MONTERIADY, które przyciągnęły setki odwiedzających. W poprzednim roku, z uwagi na pandemię SARS-CoV-2, wydarzenie nie odbyło się. Teraz nic już nie stoi jednak na przeszkodzie, aby stoisko MONTERIADY znów tętniło życiem. Co zaplanowano w ramach przedsięwzięcia? Przede wszystkim realizowane na żywo pokazy montażu wyrobów stolarki budowlanej. Wszyscy, którzy podczas targów BUDMA odwiedzą przestrzeń oznaczoną charakterystyczną literą „M”, będą więc mogli obejrzeć jak, krok po kroku, z użyciem najlepszych systemów, montowane są m.in. okna, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz brama garażowa. To praktyczna wiedza przydatna zarówno dla inwestorów, którzy wybierają produkty do swojego domu, jak i monterów na co dzień pracujących z tego typu wyrobami. Dobry, ciepły i energooszczędny montaż jest podstawą każdej inwestycji, a w obliczu rosnących cen energii nabiera jeszcze dodatkowego znaczenia.

  Już teraz zaplanuj swój udział w MONTERIADZIE 2023, która odbędzie się w dniach 31.01-03.02 2023r., podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu.

  Poznaj nowe rozwiązania

  Pokazy montażu to jednak jeszcze nie wszystko – w ramach MONTERIADY 2023 na odwiedzających czekać będą również inne atrakcje. Na stoiskach Partnerów wydarzenia, przy kubku dobrej kawy będzie można porozmawiać z ekspertami firm, dopytać ich o wszelkie szczegóły związane z produktami oraz od podszewki zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami.

  Więcej o MONTERIADZIE

  MONTERIADZIE towarzyszyć będzie kampania promocyjna w mediach branżowych, a relację z imprezy obejrzymy na kanałach social media Związku POiD. Szczegółowe informacje i harmonogram MONTERIADY dostępne będą na kanałach informacyjnych Związku POiD oraz w mediach branżowych.

  Zapraszamy do śledzenia newsów o MONTERIADZIE 2023 na:
  www.poid.eu
  www.facebook.com/POiDstolarkabudowlana

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty