13.1 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  Nowy program Związku POiD – WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ

  Pod koniec maja Związek POiD przedstawił firmom członkowskim projekt nowego programu społecznego – WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ. Inicjatywa jest odpowiedzią na aktualną sytuację na rynku i ma na celu pobudzenie popytu na produkty z branży stolarki budowlanej.

  Kryzys gospodarczy, który jest wynikiem wprowadzonych obostrzeń dla biznesu w celu zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa, wpłynął negatywnie na kondycję wielu przedsiębiorców. Skutki lockdownu dotknęły również branżę stolarki budowlanej. Większość firm kontynuuje produkcję i realizuje płynnie zamówienia, ale widoczny jest ich spadek. Każda z nich musiała ponadto zmodyfikować procedury w celu dopasowania swojego sposobu działania do aktualnych realiów biznesowych.
  Aby ożywić rynek, potrzeba jednak współdziałania różnych przedsiębiorstw z tego samego sektora gospodarki. Dzięki temu można uzyskać efekt synergii. Dlatego Związek POiD proponuje wszystkim swoim Członkom udział w nowej kampanii społecznej – WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ, nad którą pracował od dłuższego czasu.

  Kropla drąży skałę

  W dobie kryzysu zmieniają się dynamicznie zachowania konsumentów. Wiele osób straciło pracę bądź otrzymuje niższe wynagrodzenie niż dotychczas, w związku z czym ich apetyt na zakupy spada. Jednak, co pocieszające, w związku z odmrożeniem gospodarki, ludzie coraz mniej ulegają negatywnym emocjom i coraz śmielej otwierają się na to, co oferuje im świat. Nadal pragną modernizować swoje najbliższe otoczenie, zwłaszcza że istnieje możliwość dofinansowania inwestycji związanej z termomodernizacją w ramach programu „Czyste Powietrze”, który od 15 maja br. funkcjonuje w uproszczonej formule.

  Razem można więcej

  W co odbiorcy rynku będą teraz lokować swój kapitał? W znacznym stopniu zależy to od firm produkcyjnych – im skuteczniej zaprezentują benefity oferowanych przez siebie rozwiązań, tym większa szansa, że pomnożą liczbę klientów. – Inwestorzy dysponują obecnie ograniczonymi zasobami, więc często stają przed wyborem: czy wymienić w domu meble wypoczynkowe, czy też okna… Przedstawiciele branży stolarki budowlanej muszą zatem czym prędzej stanąć w wyścigu o uwagę odbiorców i pokazać przewagę swoich produktów nad tymi z innych sektorów gospodarki. A mamy przecież czym się chwalić – tłumaczy Paweł Wróblewski, Dyrektor Zarządzający Związku POiD. – Wytrwałość w działaniu i mobilizacja sił wszystkich Członków Związku przyniesie z pewnością wymierne korzyści dla całej branży. Dlatego zapraszam do udziału w nowym projekcie Związku POiD: WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ. Razem możemy więcej! – dodaje.

  Wspólnymi siłami firmy z branży stolarki budowlanej mogą wyjść zwycięsko ze starcia z koronawirusem w znaczeniu biznesowym. Zapraszamy do kontaktu z biurem związku POiD (e-mail: biuro@poid.eu, www.poid.eu) w celu uzyskania informacji na temat szczegółów uczestnictwa w programie WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ.

  Benefity stolarki na pierwszym planie

  Nowy program społeczny Związku POiD skierowany jest do wszystkich firm członkowskich. Ma w swoich założeniach koncentrować ich siły w jednym, ważnym dla całego sektora stolarki budowlanej celu, którym jest ożywienie rynku, a co za tym idzie – pozyskanie kolejnych klientów zainteresowanych zakupem okien, drzwi czy bramy garażowej.
  Wymiana wysłużonych tego typu rozwiązań na nowe niesie ze sobą cały zestaw benefitów, o których powinni dowiedzieć się konsumenci. Do tego niezbędna jest skuteczna komunikacja z otoczeniem rynkowym przedstawicieli branży, którzy mówią jednym, spójnym głosem, promując ideę wymiany stolarki wśród Polaków jako sposób na lepszy komfort życia.
  To założenie realizuje program WYMIANA STOLARKI + DOBRY MONTAŻ, który jest skrojony idealnie do obecnych czasów i zakłada wielotorowe oddziaływanie na rynek z wykorzystaniem nowoczesnych, digitalowych narzędzi. Przewidziana jest m.in. kampania Public Relations w mediach elektronicznych, sprzężona z działaniami w social media. Planowane są także reklamy w wybranych stacjach radiowych. Nowa inicjatywa Związku POiD czerpie ponadto z dorobku DOBREGO MONTAŻU, bez którego trudno sobie wyobrazić kompleksową wymianę stolarki.

  Opracowanie: Aveex/DOBRY MONTAŻ

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty