12.8 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  Okno Oknoplat Prismatic – same korzyści

  Nowoczesne okno PRISMATIC zapewnia zaawansowane parametry termoizolacyjne i proekologiczne oraz zwiększa ilość światła wpadającego do pomieszczeń.

  Dzięki obniżonym o 10 mm profilom przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa, a niski współczynnik Uw pozwala chronić dom przed utartą ciepła. Wśród zalet okna PRISMATIC wymienić można jego proekologiczne właściwości. Dzięki wspomnianemu obniżeniu profilu, została zmniejszona ilość wykorzystywanej do produkcji mieszanki PVC. Ponadto duże przeszklenia przyczyniły się do zwiększenia właściwości termicznych pomieszczeń, a to wpływa na zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery.

  Okno PRISMATIC pozwala bowiem na dogrzanie i doświetlenie pomieszczeń za pomocą większej ilości naturalnego światła słonecznego, co jest bardzo istotnym parametrem. Okno PRISMATIC ma wiele innowacyjnych rozwiązań. Środkowa uszczelka zamontowana w ramie podwyższa izolacyjność termiczną i akustyczną produktu. W rezultacie współczynnik przenikania ciepła Uw wynosi 0,78 W/ (m²K), natomiast wskaźnik izolacyjności akustycznej właściwej sięga 33 dB. Dzięki wykorzystaniu oryginalnego wewnętrznego układu komór w profilu oraz wzmocnieniom okno jest także trwałe i bezpieczne. W modelu PRISMATIC światło jest na pierwszym miejscu. Dzięki obniżonym profilom pomieszczenia są bardziej naświetlone, a tym samym cieplejsze. Lekka rama okna ma zarazem wpływ na nowoczesny design produktu.

  www.oknoplast.com.pl

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty