19.8 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024
Art. promocyjny

  Pokazy montażu na żywo – MONTERIADA 2024 na targach BUDMA – zapraszamy do udziału!

  Od 30 stycznia na targach BUDMA w Poznaniu działa zielone stoisko MONTERIADY 2024. Podczas wydarzenia można zobaczyć nowoczesne produkty do budowy i termomodernizacji domu, dowiedzieć się jak je zamontować oraz jak zdobyć dofinansowanie z programu „Czyste Powietrze”. Zapraszamy na stoisko nr 1 w pawilonie 5!

  Pokazy montażu na żywo - MONTERIADA 2024 na targach BUDMA - zapraszamy do udziału!

  Organizowana przez Związek POiD MONTERIADA to wydarzenie otwarte dla każdego, kto jest zainteresowany nowoczesnymi produktami budowlanymi, dofinansowaniem do termomodernizacji i wymiany źródła ciepła oraz dobrym montażem. Tegoroczna MONTERIADA doskonale wpisuje się również w działania ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej TERMOMODERNIZACJA+ DOBRY MONTAŻ. Co można zobaczyć podczas wydarzenia?

  Pokazy dobrego montażu na żywo

  W centrum stoiska MONTERIADY zlokalizowana jest ściana montażowa, na której przez 3 dni – od wtorku 30 stycznia do czwartku 1 lutego – obejrzymy cykliczne pokazy dobrego montażu na żywo.
  Firma Aluplast zaprezentuje, jak prawidłowo zamontować przesuwne drzwi tarasowe SMART-SLIDE NEO oraz drzwi balkonowe Ideal NEO MD. Przy montażu drzwi tarasowych wykorzystywane są również rozwiązania dostarczone przez Glasslift: mini żuraw BG LIFT M060 oraz manipulator do szyb Smartlift SL 609.
  Firma Hörmann pokazuje montaż segmentowej bramy garażowej LPU 42 oraz drzwi wewnętrznych ProLine, zaś Stalprodukt-Zamość montaż drzwi zewnętrznych 85 PREMIUM H Alu i drzwi 72 Ecotherm H Alu. Wszystko to z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań: systemu do 3-warstwowego uszczelnienia stolarki Soudal Window System i systemu SoudaFrame SWI do montażu stolarki okiennej i drzwiowej w warstwie termoizolacyjnej od Soudal oraz 3-warstwowego systemu montażu Tytan Professional WINS na bazie folii płynnych od Tytan Professional.
  Podczas pokazów monterzy ubrani są w profesjonalną odzież roboczą Lahti Pro. Produkty montowane są zaś z użyciem mocowań Klimas Wkręt-met: kotew LO, wkrętów WHO i WHOW do ościeżnic oraz ramowych kołków rozporowych KPR-FAS i KPS-FAST.
  Naprzeciwko MONTERIADY znajduje się stoisko FAKRO, na którym prezentowane są okna dachowe FAKRO GREENVIEW oraz drewniano-aluminiowe okna pionowe INNOVIEW.
  Podczas wydarzenia można również porozmawiać z przedstawicielami firm, poznać korzyści z wykorzystania nowoczesnych produktów oraz ich dobrego montażu.
  W piątek 3 lutego dla odwiedzających dostępna będzie natomiast wystawa zamontowanych wyrobów.

  Punkty eksperckie Instytutu Techniki Budowlanej i „Czyste Powietrze”

  Udział w MONTERIADZIE zapewnia dostęp do informacji z pierwszej ręki. Oprócz wiedzy o najnowszych rozwiązaniach budowlanych, na zielonym stoisku wydarzenia można również uzyskać profesjonalne wsparcie od ekspertów. Dbają o to przedstawiciele Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej oraz Instytutu Techniki Budowlanej.
  W punkcie doradczym Projektu Doradztwa Energetycznego oraz programu „Czyste Powietrze” można dowiedzieć się m.in. jak uzyskać dofinansowanie do termomodernizacji domu i wymiany źródeł ciepła. Na stanowisku ITB reprezentanci Instytutu odpowiadają zaś na pytania dotyczące badań, oceny i certyfikacji wyrobów budowlanych, a także dzielą się ekspercką wiedzą w zakresie zagadnień technicznych.
  W środę 31 stycznia na MONTERIADZIE odbędzie się konferencja prasowa z udziałem mediów i przedstawicieli branży budowlanej, która stanowi znakomitą okazję do rozmów o przyszłości sektora.
  Odpowiednią oprawę pokazów montażów w ramach MONTERIADY zapewnia profesjonalny konferansjer, a na stoisku można spotkać Edmonta, czyli charakterystycznego brand hero kampanii DOBRY MONTAŻ.
  Na uczestników wydarzenia czeka więc wiele atrakcji i solidna porcja praktycznej budowlanej wiedzy!

  Patroni i partnerzy wydarzenia

  Partnerzy MONTERIADY 2024:

  • ALUPLAST,
  • FAKRO,
  • GLASSLIFT,
  • HÖRMANN,
  • KLIMAS WKRĘT-MET,
  • LAHTI PRO,
  • NARODOWY FUNDUSZ OCHRONY ŚRODOWISKA I GOSPODARKI WODNEJ,
  • SOUDAL,
  • STALPRODUKT-ZAMOŚĆ,
  • TYTAN PROFESSIONAL.

  Patroni Honorowi MONTERIADY 2024:

  • Instytut Techniki Budowlanej,
  • Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury BUDMA

  Patroni medialni MONTERIADY 2024:

  Bramy21.pl, Budnet.pl, Budowa.org, Budowlanematerialy.eu, Budownictwo.co, Budownictwo.org, Budownictwob2b.pl, Budujemy Dom, Dom Idealny, Domszytynamiare.pl, Drzw21.pl, E-izolacje.pl, Ekobudowanie.pl, Ekspert Budowlany, E-okna.pl, Forum Branżowe, Inwestycje.plus, Izolacje, Kb.pl, Kupdom.com.pl, Ładny Dom, Ladnydom.pl, Materiały Budowlane, Monter Stolarki, Murator, Muratorplus.pl, Obud.pl, Okna21.pl, Okno Kwartalnik, Oknonet.pl, Przegląd Budowlany, RBT Magazyn, Regiodom.pl, Stolarkabudowlana.eu, Stolarstwo.org, Świat Aluminium, Świat Szkła, Teraz-srodowisko.pl, Termomodernizacja.pl, Wybudujemy.com.pl

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty