19.8 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024
Art. promocyjny

  Przesuwne drzwi z ukrytą ościeżnicą – panoramiczne drzwi Aluprof MB-SKYLINE TYPE R

  Przesuwne drzwi z ukrytą ościeżnicą systemu MB-SKYLINE TYPE R od Aluprof to nowość na rynku nowoczesnych rozwiązań dla drzwi tarasowych. Dzięki zabudowaniu ościeżnicy i ukryciu profili w podłodze oraz suficie uzyskano wyjątkowy efekt estetyczny – minimalizm konstrukcji oraz niezakłócony panoramiczny widok.

  Przesuwne drzwi szklane MB-SKYLINE TYPE R mogą być wykorzystane jako wyjście na balkon lub taras. System ten może być sterowany zarówno ręczne, jak i w sposób zautomatyzowany za pomocą siłownika nawierzchniowego z odbiornikiem radiowym oraz radarem bezpieczeństwa lub za pomocą siłownika ukrytego. Wykorzystanie w szklanych drzwiach przesuwnych mechanizmu wykrywającego przeszkody to dodatkowe zabezpieczenie podczas użytkowania.

  Maksymalne wymiary konstrukcji drzwi przesuwnych od Aluprof to aż 4 metry, a waga skrzydła drzwi może osiągać nawet 1200 kg! MB-SKYLINE TYPE R to system przesuwnych drzwi szklanych z wąskim słupkiem na połączeniu skrzydeł mającym jedynie 25 mm. W opisywanych drzwiach przesuwnych tarasowych zastosowano komfortowy model płytkiej ościeżnicy o głębokości jedynie 23 mm.

  W przypadku tego systemu możliwy jest dobór rodzaju rolek, po których przesuwa się skrzydło ukrytych drzwi przesuwnych do wyboru jest wariant ze stali nierdzewnej oraz z czarnego poliamidu. Zastosowanie uszczelek ślizgowych umożliwia bezszelestną pracę całego systemu przesuwnego drzwi.

  W produkcie od Aluprof MB-SKYLINE TYPE R ukryte skrzydło drzwiowe zostało wykonane z nowoczesnego materiału izolacyjnego o wysokich parametrach termicznych. Zastosowane w tym systemie niewidoczne odwodnienie podnosi dodatkowo walory estetyczne konstrukcji.

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty