13.1 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  Stylowa nowość od MS Więcej niż Okna

  Okno SliM marki MS więcej niż OKNA ma znacznie węższe profile, dzięki czemu znakomicie wygląda w zabytkowych kamienicach i budynkach stylizowanych.

  Stylowa nowość od MS Więcej niż Okna

  Od wewnątrz uwagę przyciąga zamontowana na środku jedna klamka centralna – wyglądająca dokładnie tak, jak w oknach z drewna. Takie rozwiązanie jest standardem w oknach z kolorem od środka. Nowy, nieco kanciasty model klamki Dublin występuje w kilku kolorach i idealnie pasuje do stylistyki SliM. Nowe okna dostępne są w bogatej palecie kolorystycznej, w tym we wzorach drewnopodobnych. Mogą być pokryte inną folią z zewnątrz i z wewnątrz.

  Dzięki węższym profilom okna lepiej doświetlają wnętrza, a jednocześnie są stabilne i bardzo wytrzymałe. Zbudowane są na bazie dwuuszczelkowego systemu profilowego 73AD, znanego z okien MSline.

  Oferują znakomite parametry izolacyjności cieplnej, a także odporności na deszcz i obciążenie wiatrem. Współczynnik przenikania ciepła dla okna referencyjnego SliM, przy zastosowaniu szyby Ug= 0,6 W/(m2K) z ramką międzyszybową MULTITECH wynosi Uw = 0,9 W/(m2K).

  Więcej na www.ms.pl

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty