-3.9 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023
Art. promocyjny

  Teraz markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!

  Nadal działa program FAKRO, w ramach którego każdy we własnym domu lub mieszkaniu może bezpłatnie przetestować nowoczesne markizy do okien dachowych. Wystarczy zakupić promocyjny produkt w standardowym rozmiarze do 30 września br. i w ciągu 14 dni od zakupu zarejestrować się do programu. W przypadku braku zadowolenia, kupujący otrzyma zwrot pieniędzy.

  Teraz markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!

  Nadeszło upragnione lato. Pogoda dopisuje, jest słonecznie i bardzo ciepło. Za nami już pierwsza fala upałów, a wkrótce pojawią się zapewne kolejne. Dlatego warto czym prędzej zabezpieczyć dom lub mieszkanie przed nadmiernym nagrzewaniem, najlepiej w możliwie najbardziej naturalny sposób, np. przy pomocy nowoczesnych i łatwych w montażu osłon zewnętrznych. Teraz nadarza się doskonała okazja, aby przetestować produkt marki FAKRO – markizy do okien dachowych, w ramach programu „Wypróbuj markizę za darmo”. To poddasza są bowiem szczególnie narażone na oddziaływanie ciepła słonecznego.

  Aby wziąć udział w akcji, należy do 30 września br. zakupić ręczną markizę zewnętrzną typu AMZ lub AMZ New Line w standardowych rozmiarach (jedna osoba może nabyć maksymalnie 5 takich produktów) w punktach handlowych oferujących produkty FAKRO lub w sklepie internetowym marki i zachować dowód zakupu. Następnie trzeba w ciągu 14 dni od dnia zakupu zarejestrować się do programu, wysyłając uzupełniony elektroniczny formularz zgłoszeniowy.

  Teraz markizy FAKRO do okien dachowych można wypróbować za darmo!

  Zamontowane markizy można testować przez minimum 2 miesiące. Po upływie tego czasu (nie później jednak niż do 3 miesięcy od dnia dokonania zakupu), jeśli produkt nie spełnia oczekiwań testującego, można je zwrócić do punktu handlowego, w którym zostały nabyte, a w przypadku skorzystania z oferty sklepu internetowego FAKRO odesłać na adres firmy. Po weryfikacji zwrotu otrzymamy pieniądze z powrotem.

  Regulamin programu jest dostępny pod adresem:

  https://www.fakro.pl/att/LOCAL/promotion/Regulamin-Wyprobuj-markize-za-darmo-2021.pdf

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty