12.8 C
Warszawa
środa, 4 października, 2023
Art. promocyjny

  WIŚNIOWSKI na targach Perimeter Protection

  Firma WIŚNIOWSKI odwiedziła Norymbergę i targi Perimeter Protection, które skupiają się na produktach wspierających ochronę posesji i budynków.

  W Norymberdze zaprezentowane zostały przemysłowe bramy przesuwne PI 200 i PI 130 oraz – premierowo – mobilna wersja bramy PI 95. Nie zabrakło również sprawdzonej w całej Europie bramy V-KING, której zaufało m.in. lotnisko Kraków-Balice oraz port w estońskim Tallinie.

  Na stoisku pojawiły się furtki Gardia, Modest, Bastion oraz Gardia Light wraz z panelami kratowymi: Vega B Light, Vega B, Vega 2D, Vega 2D Super. Zaprezentowano również flagową propozycję firmy dla posesji: ogrodzenie i bramę przesuwną MODERN w wersji smartCONNECTED. WIŚNIOWSKI dla architektów. Kwestie bezpieczeństwa obiektów powinno się przemyśleć już na etapie projektowania – dlatego firma współpracuje z architektami, tworząc dla nich dedykowane narzędzia. Najważniejszym projektem zrealizowanym z myślą o architektach jest biblioteka plików BIM/CAD, która zawiera cyfrowe odpowiedniki naszych produktów. Dzięki nim architekci mogą uzupełniać swoje projekty o realnie istniejące bramy, okna, drzwi i ogrodzenia. W ten sposób WIŚNIOWSKI pomaga nie tylko realizować, ale również projektować.

  Pliki BIM/CAD produktów marki WIŚNIOWSKI można znaleźć na stronie bim.wisniowski.pl/en

  Latest Posts

  Najnowsze artykuły

  Polacane produkty