-3.9 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023
Art. promocyjny

  Wybierz EKO-LOGICZNIE – okna dachowe z PVC od FAKRO

  Wybierz EKO-LOGICZNIE - okna dachowe z PVC od FAKRO

  Okna dachowe z PVC od FAKRO idealnie można dopasować do każdego wnętrza na poddaszu. Doskonale wkomponują się w sypialni, pokoju dziecięcym, a także w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności – kuchniach i łazienkach. Co więcej, są to ekologiczne produkty ponieważ wykonane są z materiału przetworzonego i praktycznie w całości można je poddać ponownemu recyklingowi.

  Wybierz EKO-LOGICZNIE - okna dachowe z PVC od FAKRO

  Okna dachowe z PVC FAKRO

  FAKRO od ponad 30 lat tworzy okna, które gwarantują bezpieczeństwo i spokój na lata. Dają mnóstwo naturalnego światła na poddaszu, co wpływa na komfort i zdrowie mieszkańców oraz zapobiegają stratom ciepła, przyczyniając się do znacznych oszczędności w ogrzewaniu. Wyposażone są w trzyszybowe pakiety podnoszące ich energooszczędność, a montowane wraz z kołnierzem Thermo zyskują o nawet 15% lepszy współczynnik przenikania ciepła. Przy obecnych wymogach budowlanych są oknami chętnie wykorzystywanymi przez architektów i inwestorów oraz klientów, którzy cenią sobie oszczędności w portfelu.

  W ofercie FAKRO dostępne są okna w klasycznym kolorze białym oraz w atrakcyjnych okleinach: sosna i złoty dąb, które wyglądają jak naturalne drewno i nadają pomieszczeniom wyjątkowego charakteru. Okna te dostępne są także w kolorze antracytu a polecane szczególnie do nowoczesnych stylizacji wnętrz.

  Co jednak istotne i szalenie wygodne okna te są odporne na warunki atmosferyczne, nie pochłaniają wilgoci i nie wymagają malowania oraz częstych konserwacji. Ponadto producent oferuje dożywotnią gwarancję szyb hartowanych na gradobicie.

  www.fakro.pl

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty