-3.9 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023
Art. promocyjny

  DTM System – polski producent automatyki bramowej

  Firma DTM System od ponad 20 lat dostarcza nowoczesne rozwiązania z zakresu automatyki bramowej. Sprawdzone produkty, w 100% polski kapitał i dynamiczny rozwój gwarantują silną pozycję na rynku. Firma oferuje szeroki zakres specjalistycznych urządzeń i produktów automatyzujących działanie bram oraz systemy zdalnego sterowania. Produkty znajdują uznanie wśród klientów krajowych i zagranicznych. Użytkownicy chwalą intuicyjne, proste rozwiązania w dobrej cenie.

  DTM System - polski producent automatyki bramowej

  Bogata oferta automatyki pozwala na dobranie odpowiednich dla potrzeb instalacji urządzeń. DTM System stawia na bezpieczeństwo, funkcjonalność i komfort użytkowania. Obok napędów do bram przesuwnych, skrzydłowych i garażowych w ofercie polskiego producenta znaleźć można akcesoria takie jak sterowniki automatyki bramowej, fotokomórki, lampy sygnalizacyjne oraz szeroką gamę urządzeń zdalnego sterowania.

  DTM System - polski producent automatyki bramowej

  Od samego początku działalności firma postawiła na wysoką jakość urządzeń oraz na doskonałą obsługę klientów. Stale rozbudowuje infrastrukturę, tworzy nowoczesne urządzenia łącząc doświadczenie i wiedzę projektową z najnowszymi technologiami.

  Lata doświadczeń pozwoliły firmie wypracować rozwiązania zapewniające oszczędność czasu i pieniędzy przy jednoczesnej gwarancji bezpieczeństwa oraz satysfakcji użytkowania.

  Corocznie firma zaznacza swoją obecność na targach krajowych i zagranicznych, prezentując szeroką ofertę innowacyjnych projektów oraz rozwiązań dla branży bramowej. Potwierdzeniem najwyższej jakości produktów są zdobywane nagrody i wyróżnienia. W 2016 i 2018 roku produkty DTM System wyróżnione zostały prestiżową nagrodą „Złoty Medal” Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA w kategorii innowacyjność. Uznanie kapituły konkursu zdobyły kolejno w 2016 roku odbiornik radiowy o modułowej budowie FLEX, a w 2018 roku centrala automatyki budynku CHRONO, wprowadzająca inteligencję budynku przy użyciu standardowych systemów zdalnego sterowania, umożliwiająca sterowanie i programowanie urządzeń z ekranu smartfona. Firma wyróżniona została również w plebiscycie Budowlanej Marki Roku w latach 2016-2020.

  DTM System - polski producent automatyki bramowej

  Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej www.dtm.pl oraz naszego kanału w serwisie YouTube, gdzie znajdą Państwo informacje o produktach i rozwiązaniach z zakresu automatyki bramowej i zdalnego sterowania.

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty