-3.9 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023
Art. promocyjny

  Nowości w ofercie Wikęd – producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań

  Najnowsza kolekcja firmy WIKĘD to szersze otwarcie drzwi, to zmiana i rozwój jakiego w WIKĘD jeszcze nie było. Firma w swoim najnowszym katalogu z kolekcją 2022, który jest przewodnikiem po inspirującym świecie rozwiązań WIKĘD, proponuje zupełnie nowe, innowacyjne modele drzwi. Katalog jest źródłem inspiracji i pomysłów na wyjątkowe drzwi zewnętrzne do domu. Wśród wielu nowości na miano najciekawszej zasługuje niezwykle dopracowana, premierowa linia technologiczna zlicowanych, bezprzylgowych drzwi Alu Hybrid, wyróżniająca drzwi Wikęd również pod względem termiki. Nowe wzory, okucia, kolory, ciekawe rozwiązania… warto przyjrzeć się dokładniej nowościom WIKĘD.

  Nowe wzory drzwi
  Nowe wzory drzwi firmy Wikęd

  Drzwi Alu Hybrid to najnowsza propozycja bezprzylgowych oraz obustronnie zlicowanych drzwi WIKĘD. To połączenie sprawdzonych technologii aluminium na skrzydle i ościeżnicy oraz kompozytu z włókna szklanego ze strukturą karbonu, który stanowi rdzeń skrzydła. W standardzie w drzwiach Alu Hybrid zastosowano zasuwnicę z ośmioma punktami ryglowania oraz listwę zaczepową, zawiasy chowane z regulacją 3D, wkładki ABUS w klasie D wraz ze spersonalizowanym kluczem, szyld pierścieniowy oraz próg z systemem odprowadzania wody opadowej. To wszystko dało znakomity rezultat współczynnika przenikalności cieplnej na poziomie Ud=0,54W/m2K dla całych drzwi.

  Nowe wzory drzwi poszerzyły kolekcję Future Inox o 4 nowoczesne, wpisujące się w aktualne trendy architektoniczne wzornictwo. Kolekcja Glass to kolejne 3 modele, a wśród nich ten, w którym szyba została umieszczona na całą wysokość skrzydła. Wzory 3D to dwie nowe, futurystyczne propozycje, w których zastosowano warstwowe ułożenie blach w płaszczu skrzydła, dając efekt głębi wzoru oraz skontrastowania kolorystyki.

  My Glass to propozycja dla klientów którzy samodzielnie chcą skomponować swoje wzornictwo na szkle lub skorzystać z wzorów już zaproponowanych.

  Bianconero to edycja limitowana skierowana wyłącznie dla najlepszych Salonów Sprzedaży drzwi WIKĘD. Wzornictwo tej linii opiera się na taflach białego lub czarnego szkła. Drzwi w tej kolekcji występują jako rozwiązanie jednoskrzydłowe lub drzwi z naświetlem bocznym, idealnie zlicowanym z powierzchnią skrzydła. Baza w technologii Termo Prestige Lux, hartowane szkło, zamek elektromotoryczny, samozamykacz ukryty, podświetlenia LED w pochwycie oraz progu, to gwarancja termiki i bezpieczeństwa.

  Nowe wzory drzwi
  Nowe wzory drzwi firmy Wikęd

  Inspirująca biżuteria do drzwi to nowe pochwyty oraz nowa klamka zastosowana w drzwiach Alu Hybrid. Pochwyty SLIM POCKET zyskały nową zlicowaną technologię montażu, możliwość pokrycia ich szkłem oraz wyposażenie w przycisk, czytnik linii papilarnych lub podświetlenie LED. Na uwagę zasługują nowe pochwyty SLIM, gdzie wypełnienie może stanowić czarny lacobel lub drewno egzotyczne z podświetlaną żywicą. Ciekawą propozycją okaże się również pochwyt Beta o długości 150 cm w kolorze złotym.

  Podświetlenie LED to nadanie niepowtarzalnego klimatu drzwiom. WIKĘD daje możliwość podświetlenia progu, pochwytów lub świetlnych intersji LED w naświetlu bocznym.

  Rozwiązania SMART to również obszar nowości WIKĘD. Do stosowanego już wcześniej rozwiązania zdalnego otwierania drzwi dodano nowy sterownik i aplikację, w której możemy dodatkowo sterować zamkiem elektromotorycznym oraz opcjonalnym podświetleniem LED.

  Zmiany w ofercie kolorystycznej to wprowadzenie nowych kolorów z rodziny Woodec jakimi są Dąb Toffee oraz Woodec Dąb Turner o usłojeniu poziomym. To również zamiana dotychczasowego koloru Biały Strukturalny na nowoczesny Biały Mat oraz Antracyt Szafir na Antracyt Jedwab. Po więcej szczegółów i inspiracji zapraszamy na stronę www.wiked.pl.

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty