20.5 C
Warszawa
niedziela, 28 maja, 2023
Art. promocyjny

  Prowadnice do drzwi przesuwnych, co wybrać?

  Drzwi przesuwne są nowoczesnym rozwiązaniem, które już od jakiegoś czasu cieszy się bardzo dużą popularnością. Znajdziemy je zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w instytucjach publicznych. Szafy z drzwiami przesuwnymi pojawiają się w kuchniach, salonach i sypialniach. Jednak aby takie drzwi mogły działać bez zarzutu, muszą być wyposażone w odpowiednią prowadnicę. W sklepie internetowym Belmeb kupisz szyny do drzwi przesuwnych w wielu rozmiarach i modelach do wyboru.

  Prowadnice do drzwi przesuwnych
  Fot: Laguna

  Gdzie sprawdzą się prowadnice do drzwi przesuwnych?

  Meble wyposażone w drzwi przesuwne to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ takie drzwi nie wymagają dodatkowego miejsca na ich otwarcie. Dlatego można je ustawić nawet w bardzo wąskich pomieszczeniach, pasują do niewielkiego przedpokoju, garderoby, kuchni. Możliwości, w których sprawdzi się szyna do drzwi przesuwnych, jest naprawdę sporo. 

  Prowadnice do drzwi przesuwnych

  Szafy i szafki zasłonięte drzwiami na szynach to zaledwie początek! Drzwi przesuwne można wykorzystać także do zasłonięcia wnęki, uzyskując w ten sposób tanim kosztem dodatkowe miejsce do przechowywania. Montując szyny do drzwi przesuwnych w podłodze i suficie dużego pomieszczenia, można w łatwy sposób podzielić je na dwie części. Zamykając lub rozsuwając drzwi, można w dowolny sposób regulować wielkość pomieszczenia, w zależności o potrzeb.

  Prowadnice do drzwi przesuwnych
  Fot: Salice

  Jakie prowadnice znajdziesz w sklepie Belmeb?

  Nasza oferta jest dopasowywana na bieżąco do najnowszych trendów meblarskich oraz do oczekiwań naszych klientów. W związku z tym znalazły się u nas prowadnice do drzwi przesuwnych różnego rodzaju. Mamy solidne prowadnice dolne w tym także prowadnice 2-skrzydłowe. Ponadto nasz asortyment to także kompletne prowadnice podłogowe do drzwi przesuwnych wewnętrznych, pojedyncze szyny drzwi przesuwnych, prowadnice przesuwne, tory górne i dolne oraz przeznaczone do nich profile wykończeniowe.

  Prowadnice do drzwi przesuwnych

  Dzięki naszym produktom możliwe jest odpowiednie zainstalowanie drzwi nie tylko do szaf i szafek, ale także do różnego rodzaju pomieszczeń. Tu warto dodać, że prowadnice dostępne są w kilku kolorach do wyboru, mamy modele białe, czarne, chromowane, a nawet w odcieniach złota. Prowadnice należą do elementów mocno eksploatowanych, dlatego w sklepie Belmeb znalazły się wyłącznie produkty znanych i cenionych marek takich jak Laguna, GTV czy Salice

  Materiał Partnera

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty