-3.9 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023
Art. promocyjny

  Prowadnice do drzwi przesuwnych, co wybrać?

  Drzwi przesuwne są nowoczesnym rozwiązaniem, które już od jakiegoś czasu cieszy się bardzo dużą popularnością. Znajdziemy je zarówno w mieszkaniach prywatnych, jak i w instytucjach publicznych. Szafy z drzwiami przesuwnymi pojawiają się w kuchniach, salonach i sypialniach. Jednak aby takie drzwi mogły działać bez zarzutu, muszą być wyposażone w odpowiednią prowadnicę. W sklepie internetowym Belmeb kupisz szyny do drzwi przesuwnych w wielu rozmiarach i modelach do wyboru.

  Prowadnice do drzwi przesuwnych
  Fot: Laguna

  Gdzie sprawdzą się prowadnice do drzwi przesuwnych?

  Meble wyposażone w drzwi przesuwne to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ takie drzwi nie wymagają dodatkowego miejsca na ich otwarcie. Dlatego można je ustawić nawet w bardzo wąskich pomieszczeniach, pasują do niewielkiego przedpokoju, garderoby, kuchni. Możliwości, w których sprawdzi się szyna do drzwi przesuwnych, jest naprawdę sporo. 

  Prowadnice do drzwi przesuwnych

  Szafy i szafki zasłonięte drzwiami na szynach to zaledwie początek! Drzwi przesuwne można wykorzystać także do zasłonięcia wnęki, uzyskując w ten sposób tanim kosztem dodatkowe miejsce do przechowywania. Montując szyny do drzwi przesuwnych w podłodze i suficie dużego pomieszczenia, można w łatwy sposób podzielić je na dwie części. Zamykając lub rozsuwając drzwi, można w dowolny sposób regulować wielkość pomieszczenia, w zależności o potrzeb.

  Prowadnice do drzwi przesuwnych
  Fot: Salice

  Jakie prowadnice znajdziesz w sklepie Belmeb?

  Nasza oferta jest dopasowywana na bieżąco do najnowszych trendów meblarskich oraz do oczekiwań naszych klientów. W związku z tym znalazły się u nas prowadnice do drzwi przesuwnych różnego rodzaju. Mamy solidne prowadnice dolne w tym także prowadnice 2-skrzydłowe. Ponadto nasz asortyment to także kompletne prowadnice podłogowe do drzwi przesuwnych wewnętrznych, pojedyncze szyny drzwi przesuwnych, prowadnice przesuwne, tory górne i dolne oraz przeznaczone do nich profile wykończeniowe.

  Prowadnice do drzwi przesuwnych

  Dzięki naszym produktom możliwe jest odpowiednie zainstalowanie drzwi nie tylko do szaf i szafek, ale także do różnego rodzaju pomieszczeń. Tu warto dodać, że prowadnice dostępne są w kilku kolorach do wyboru, mamy modele białe, czarne, chromowane, a nawet w odcieniach złota. Prowadnice należą do elementów mocno eksploatowanych, dlatego w sklepie Belmeb znalazły się wyłącznie produkty znanych i cenionych marek takich jak Laguna, GTV czy Salice

  Materiał Partnera

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty