-3.9 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023
Art. promocyjny

  Nowości w ofercie Wikęd producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań

  Najnowsza kolekcja firmy WIKĘD to szersze otwarcie drzwi, to zmiana i rozwój jakiego w WIKĘD jeszcze nie było. Firma proponuje zupełnie nowy, ponadczasowy katalog dla Klientów, który staje się przewodnikiem po inspirującym świecie rozwiązań WIKĘD. Pokazuje on możliwości i pomysły jak wyjątkowo mogą wyglądać drzwi zewnętrzne do domu.

  Nowości w ofercie Wikęd producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań.

  Na miano najciekawszej propozycji zasługuje premierowa linia technologiczna zlicowanych i bezprzylgowych drzwi Alu Hybryd, które wyróżniają drzwi Wikęd na rynku również pod względem termiki. Nowe wzory, okucia, kolory, ciekawe rozwiązania, warto przyjrzeć się dokładniej nowościom WIKĘD.

  • Drzwi Alu Hybrid to najnowsza propozycja bezprzylgowych oraz obustronnie zlicowanych drzwi WIKĘD. To połączenie sprawdzonych technologii aluminium na skrzydle i ościeżnicy oraz kompozytu z włókna szklanego ze strukturą karbonu, który stanowi rdzeń skrzydła. W standardzie w drzwiach Alu Hybrid zastosowano zasuwnicę z ośmioma punktami ryglowania oraz listwę zaczepową, zawiasy chowane z regulacją 3D, wkładki ABUS w klasie D wraz z spersonalizowanym kluczem, szyld pierścieniowy oraz próg z systemem odprowadzania wody opadowej. To wszystko dało znakomity rezultat współczynnika przenikalności cieplnej na poziomie Ud=0,54W/m2K dla całych drzwi.

  Dla osób zainteresowanych poznaniem najnowocześniejszej, wprowadzonej do produkcji  technologii, firma WIKĘD przygotowała materiał filmowy na swoim kanale You Tube. W premierowym odcinku serii „Design vs Technologia” specjaliści firmy WIKĘD Adam Kawelczyk i Piotr Płoskoń omawiają technologię ALU HYBRID – ciepłe, bezpieczne i piękne drzwi na lata.

  • Nowe wzory drzwi poszerzyły cieszącą się dużym zainteresowaniem Klientów kolekcję Future Inox o 4 nowoczesne, wpisujące się w aktualne trendy architektoniczne wzornictwo. Kolekcja Glass to kolejne 3 wzory, a wśród nich ten w którym szyba została umieszczona na całą wysokość skrzydła. Wzory 3D to dwie nowe, futurystyczne propozycje w których zastosowano warstwowe ułożenie blach w płaszczu skrzydła dając efekt głębi wzoru oraz skontrastowania kolorystyki.
  Nowości w ofercie Wikęd producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań.
  • My Glass to propozycja dla Klientów którzy samodzielnie chcą skomponować swoje wzornictwo na szkle lub skorzystać z wzorów już zaproponowanych. Na uwagę zasługuje wzór z rysunkiem drewna na hartowanym szkle, zaprojektowany przez specjalistów WIKĘD.
  • Bianconero to edycja limitowana skierowana wyłącznie dla najlepszych Salonów Sprzedaży drzwi WIKĘD (adresy salonów Klienci mogą znaleźć na stronie internetowej w zakładce „Gdzie kupić”). Drzwi w tej kolekcji występują jako rozwiązanie jednoskrzydłowe lub drzwi z naświetlem bocznym, które jest idealnie zlicowane z powierzchnią skrzydła. To nowa linia wzornicza drzwi oparta na pięknych taflach szkła w kolorze białym lub czarnym. Baza w technologii Termo Prestige Lux, hartowane szkło, zamek elektromotoryczny, samozamykacz ukryty, podświetlenia LED w pochwycie oraz progu to gwarancja termiki, komfortu i bezpieczeństwa.
  Nowości w ofercie Wikęd producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań.
  • Inspirująca biżuteria do drzwi to nowe pochwyty oraz nowa klamka zastosowana w drzwiach Alu Hybrid. To przede wszystkim pochwyty SLIM POCKET, które zyskały nową zlicowaną technologię montażu, możliwość pokrycia ich szkłem oraz wyposażenie w przycisk, czytnik linii papilarnych lub podświetlenie LED. Na uwagę zasługują nowe pochwyty SLIM gdzie wypełnienie może stanowić czarny lacobel lub drewno egzotyczne z podświetlaną żywicą. Zapewne ciekawą propozycją okaże się również pochwyt Beta o długości 150 cm w kolorze złotym.
  Nowości w ofercie Wikęd producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań.
  • Podświetlenie LED to nadanie niepowtarzalnego klimatu naszym drzwiom. Możliwość podświetlenia progu, pochwytów lub świetlnych intersji LED w naświetlu bocznym.
  • Rozwiązania SMART to również obszar nowości WIKĘD. Do stosowanego już wcześniej rozwiązania zdalnego otwierania drzwi dodano nowy sterownik i aplikację w której możemy dodatkowo sterować zamkiem elektromotorycznym oraz opcjonalnym podświetleniem LED.
  Nowości w ofercie Wikęd producenta drzwi zewnętrznych do domów i mieszkań.
  • Zmiany w ofercie kolorystycznej to wprowadzenie nowego koloru z rodziny Woodec jakim jest Dąb Toffee oraz Woodec Dąb Turner o usłojeniu poziomym. To również zamiana dotychczasowego koloru biały strukturalny na nowoczesny Biały Mat. Również w grupie kolorów antracyt następują zmiany. Firma zmienia Antracyt Szafir na wpisujący się w aktualne trendy rynkowe Antracyt Jedwab.

  Po więcej szczegółów i inspiracji zapraszamy na stronę www.wiked.pl

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty