-3.9 C
Warszawa
sobota, 2 grudnia, 2023
Art. promocyjny

  Drzwi wejściowe do domów – ładne, ciepłe i bezpieczne

  Drzwi GERDA NTT do domów to produkty najwyższej jakości. Charakteryzują się nowoczesnym wyglądem i doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej.

  ladne,-cieple-i-bezpieczne-drzwi-wejsciowe-do-domow

  Drzwi GERDA NTT łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy drzwi metalowych – solidną, trwałą i wytrzymałą konstrukcję, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz estetykę dopasowaną do indywidualnych gustów nawet najbardziej wymagających Klientów.
  Skrzydła drzwi wykonano z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu są odporne na trudy codziennej eksploatacji oraz warunki atmosferyczne.

  Różnorodne wzornictwo

  Drzwi Gerda NTT oferowane są w czterech liniach wzorniczych:

  • AIR GLASS – z charakterystyczną szybą, potocznie zwaną szybą samochodową,
  • QUADRO – z licznymi przeszkleniami i insertami zlicowanymi z powierzchnią skrzydła,
  • STANDARD – klasyczne drzwi, nawiązujące do najlepszych wzorów GERDA,
  • ELITE 3D – wyróżniające się eleganckim wzornictwem. Skrzydła dostępne są w 10 kolorach – bieli oraz w odcieniach szarości i różnych gatunków drewna.

  Doskonałe parametry

  Zależnie od zastosowanych materiałów, drzwi mogą mieć różne poziomy izolacyjności cieplnej:

  • drzwi izolacyjne NTT50 o współczynniku przenikania ciepła U = 1,2 W/(m2K), z ościeżnicą stalową PERFOT HERM® i trzema rodzajami progów do wyboru: stalowy z uszczelką PVC, drewniany z uszczelką i podprożem PVC, aluminiowy z uszczelką i podprożem. Dostępne w serii Quadro;
  • drzwi energooszczędne NTT60, o współczynniku U od 0,87 W/(m2K) w przypadku zastosowania ościeżnicy ALUTHERM (ciepłej ościeżnicy aluminiowej z wypełnieniem komory termicznej i uszczelką) do U = 1,0 W/(m2K) przy zastosowaniu ościeżnicy DUOT HERM (ciepłej ościeżnicy stalowo-drewnianej, z perforacją termiczną i uszczelką). Drzwi NTT60 dostępne są w seriach: Air Glass, Quadro, Standard i Elite 3D;
  • drzwi pasywne NTT75, które przede wszystkim maksymalnie oszczędzają energię, jednocześnie podnosząc komfort mieszkania. Pozwalają gromadzić energię wewnątrz pomieszczenia, co prowadzi do bezpośredniej oszczędności. Drzwi NTT75 charakteryzują się bardzo niskim współczynnikiem przenikania ciepła U – zależnie od zastosowanej ościeżnicy wynosi on od 0,77 do 0,93 W/(m2K). Drzwi dostępne są w seriach: Air Glass, Quadro, Standard i Elite 3D.

  Zostań autoryzowanym monterem

  W Akademii GERDA organizujemy szkolenia oraz certyfikacje dla montażystów (samodzielnych fachowców i pracowników firm usługowo- -montażowych) naszych produktów, ponieważ zależy nam na fachowości rekomendowanych przez nas ekip. Zajęcia odbywają się w salach szkoleniowych, dysponujących odpowiednim wyposażeniem i ścianami montażowymi, przystosowanymi do potrzeb uczestników. Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Nauka obejmuje prezentację produktów GERDA z uwzględnieniem cech wynikających z konstrukcji oraz zalecanych rozwiązań dotyczących montażu. Celem organizowanych przez nas szkoleń jest przekazanie gruntownej wiedzy z zakresu budowy oraz profesjonalnego montażu produktów marki GERDA. Zależy nam, by przekazać uczestnikom jak najwięcej wiedzy praktycznej, ponieważ najlepiej wyszkolonych montażystów będziemy polecać Klientom w ramach programu „Dobry Montaż”.

  Więcej informacji i terminy szkoleń na: www.akademiagerda.pl

  Gerda Sp. z o.o.
  Sokołów, ul. Sokołowska 49
  05-806 Komorów, tel. (+48 22) 329 10 30
  www.gerda.pl

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty