19.8 C
Warszawa
sobota, 20 lipca, 2024
Art. promocyjny

  Strefa komfortu, bezpieczeństwa i dobrego designu. Drzwi wejściowe bez kompromisów.

  Stalowe czy aluminiowe? Z pełną płytą czy z przeszkleniem? Jak dobrze dopasować drzwi wejściowe do domu, a jednocześnie mieć pewność, że stanowić będą skuteczną zaporę dla włamywacza i barierę przed ucieczką ciepła? Podpowiadamy.

  Strefa komfortu, bezpieczeństwa i dobrego designu. Drzwi wejściowe bez kompromisów.
  3D rendering showing a modern house with front door an front yard

  Atrakcyjny wygląd – to najczęściej pierwsze kryterium wyboru drzwi zewnętrznych. Chcemy bowiem, by dobrze komponowały się z elewacją budynku, a niekiedy nawet podkreślały jej charakter. Dlatego wzorem, kolorem, a także okuciami powinny nawiązywać do stolarki okiennej, bramy garażowej i dachu. Tylko wtedy uda się nam stworzyć pełną harmonii spójną architektonicznie całość. Rynkowa oferta stwarza taką możliwość. Znajdziemy tu drzwi ze stali, z aluminium, drzwi hybrydowe z aluminium i stali nierdzewnej, a nawet takie drzwi aluminiowe, których profil zbudowany został z kompozytu karbonu i włókna szklanego. Najpopularniejsze są jednak drzwi stalowo-aluminiowe, ze stalową płytą i aluminiową ościeżnicą.

  Indywidualna aranżacja wejścia

  Strefa komfortu, bezpieczeństwa i dobrego designu. Drzwi wejściowe bez kompromisów.

  Ciekawą kolekcję takich drzwi znajdziemy w firmie Hörmann. To drzwi ISOPRO Secur, które producent oferuje aż w 10 nowoczesnych wzorach. Dwa z  nich mają pełną płytą drzwiową, a  osiem rozmaite przeszklenia. Wszystkie dostępne są w uniwersalnej palecie sześciu kolorów, a dziewięć z nich także w drewnopodobnej okleinie. W zestawie jest komplet  klamek lub elegancki uchwyt ze stali nierdzewnej. Niektóre wzory opcjonalnie można wyposażyć w bardzo modne obecnie okucia w kolorze czarnym – black.edition, a także w przeszklenie typu „lustro weneckie”. To wszystko pozwoli na indywidualną aranżację strefy wejścia.

  Strefa bezpieczeństwa

  Strefa komfortu, bezpieczeństwa i dobrego designu. Drzwi wejściowe bez kompromisów.

  Drzwi wejściowe stanowią jednak nie tylko piękną wizytówkę domu, ale wyznaczają także strefę naszego komfortu i bezpieczeństwa. Przypominamy sobie o tym zwłaszcza podczas letnich urlopów czy weekendowych wypadów. Aby więc podczas wakacji nie obawiać się o pozostawione w domu mienie, warto wybrać drzwi z odpowiednimi zabezpieczeniami, które zniechęcą włamywacza, a sąsiadom dadzą czas na reakcję. Dobrym rozwiązaniem jest wyposażenie w klasie przeciwwłamaniowej RC 2, takie jakie zastosowano w drzwiach ISOPRO Secur. Drzwi te mają bezpieczny zamek z 3-punktowym ryglowaniem oraz odpowiednie listwy przeciwwyważeniowe. Dodatkowym utrudnieniem dla złodzieja są też okucia z odpornymi na włamanie rozetami klasy ES1, które zabezpieczają  blokadę zamka przed mechaniczną ingerencją i utrudniają tym samym odkręcenie wkładki.

  Bariera termiczna

  Strefa komfortu, bezpieczeństwa i dobrego designu. Drzwi wejściowe bez kompromisów.

  Drzwi ładne i bezpieczne to jeszcze za mało. Dobre drzwi zewnętrzne powinny też chronić nasz dom przed stratami ciepła. Dlatego ważna jest ich budowa i związany z nią odpowiednio niski współczynnik przenikania ciepła. W drzwiach ISOPRO Secur bez przeszklenia o wymiarach 1230 mm x 2180 mm osiąga on nawet  0,88 [W/m²K]! Tak dobrą izolacyjność cieplną uzyskano tu dzięki odpowiedniej konstrukcji. Składa się na nią stalowa płyta drzwiowa o grubość 65 mm z przegrodą termiczną wypełnioną twardą pianką poliuretanową, ciepła aluminiowa ościeżnica i ciepły próg. Aby jednak drzwi mogły tworzyć tak skuteczną barierę cieplną, niezbędny jest fachowy, tzw. ciepły montaż. Najlepiej jeśli wykonana go doświadczona ekipa przeszkolona i rekomendowana przez producenta.

  Drzwi ISOPRO Secur w specjalnej promocji

  Strefa komfortu, bezpieczeństwa i dobrego designu. Drzwi wejściowe bez kompromisów.

  Z takim właśnie montażem w cenie dwa wzory drzwi ISOPRO Secur firma Hörmann oferuje teraz w specjalnej promocji. Jeśli szukamy trwałych, bezpiecznych, ciepłych i jednocześnie atrakcyjnych wzorniczo drzwi z profesjonalnym montażem w pakiecie – to dla nas doskonała okazja. Objęte promocją wzory mają pełną płytę drzwiową – wzór IPS 010 to gładkie, pełne minimalistyczne skrzydło, model IPS 015 wzbogacony został o eleganckie poziome frezy. Oba modele dostępne są w sześciu kolorach, co w sumie daje 12 atrakcyjnych wariantów. Jest zatem z czego wybierać. Drzwi ISOPRO Secur objęte są 5-letnią gwarancją.

  Promocja potrwa do końca 2021 roku. Warto przyjrzeć się jej dokładnie:
  www.hormann.pl/aktualnosci/news/drzwi-isopro-secur-w-promocyjnej-cenie/

  Latest Posts

  Najnowsze wpisy

  Polecane produkty